Domů » Designéři moderní umělé rostliny milují – získají si i vás?

Designéři moderní umělé rostliny milují – získají si i vás?

by ona
0 comment

Mnohdy se umělé květiny pokládaly za kolotočářské, s příchodem moderních technologií však získaly kvalitu i krásu a v rukou zkušených designérů se mění dokonce na umění. Podívejte se, jak kouzelná aranžmá mohou zkrášlit váš interiér, a to téměř bez jakékoli údržby.

Umělé květiny si určitě získají hlavně ty, kteří již svým nedostatečným zahradnickým nadáním přivedli už pár živých rostlin předčasně do hrobu. Kvalitní umělé modely vypadají fantasticky a není třeba je zalévat, hnojit, ani přesazovat. Navíc přežijí iv tmavých koutech a není třeba do nich znovu a znovu investovat. Za úvahu však stojí také milovníkům moderního designu. Věnujete-li chvíli průzkumu toho, co dnes trh nabízí, zjistíte, že můžete váš interiér ozdobit vkusnými umělými rostlinnými prvky s jemným povrchem a strukturou, které vám vydrží natrvalo. Dnes se výrobou „faux foliage“ zabývají šikovní kreativní designéři a floristé a široký výběr naleznete na českých i evropských e-shopech.

Rostliny v květináčích
S rapidním tempem postupu technologií se vyvíjí také výroba umělých stromů, visacích, kvetoucích i zelených rostlin, mimořádně oblíbených palem, či dokonce kaktusů. Nevkusné plasty nahrazují originální kousky, které jsou k nerozeznání od živých květin. Kmeny jsou vyráběny z přírodních materiálů a výsledný produkt je dle nároků osazen do kvalitního květináče. Velký výběr naleznete na etsy.com, ale iu nás na hydroflora.sk a hk-green.sk. V HK Green se spojili s předními výrobci umělých rostlin, jako jsou Eurogreens, Maxifluer či Plastip, takže na kvalitu se můžete spolehnout.

Umělé kytice pro každou sezónu
Autentické kytice z umělých dekoračních květin jsou vhodné jako dárek a mohou zdobit interiér po celý rok. Jejich výhodou je, že zachytí i jemné sezónní rostlinky, které by vám zvadly už za jeden den. V létě vám tak může dělat radost kytice z vlčích máků, kopretin či levandule, na podzim vínově červené růže i podzimní plody a v zimě jeřabina a zasněžené květiny. Nesmíme zapomínat ani na svatební kytice, které mohou být vyrobeny z honosných hedvábných květin, které budou památkou na celý život. Romantická kytice bude určitě vhodnou volbou i na Valentýna.

Umělé trávy
Kvalitní umělé trávy už také nejsou vražednými pichlavi. Vzhledem dokonale imitují přirozené trávníky a můžete chodit po nich i naboso. Jsou vhodným doplňkem terasy, herny nebo zahrady. Špičkové trávníky dnes vyrábí americký SynLawn, ale u nás dostanete i špičkový Bellin či slovenský Slovimm.

You may also like

Leave a Comment

Our Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Newsletter

Laest News

@2021 – All Right Reserved. Designed and Developed by PenciDesign